Druhov typov turista môže

Byť v závislosti od kritérií vybrala číslo. Podľa miesto udržať, bude mať do činenia s obytných alebo zahraničné, alebo podľa veľkosti tu čas, budeme porovnávať krátkodobý pobyt od trvalé. Ako sa vám rovnako ponúkajú, podľa prístupu spoločnosti môže byť tímu alebo jednotlivca, sa spoliehajú na dostupnosť bezplatné alebo viazané, a tak na ako základný štandard je možné brať do úvahy klasifikácia podľa cieľov štýl účely.

Druhov typov turista môže

Ako výsledok, so tomto zmysle sme začať a sme rozdelili turistické druhu rekreačné, vykonať vo vhodnom prírodnom prostredí, pre účely zábavy, rekreácie, ako aj na zlepšenie fyzickej a psychologickej problém, tiež sa skladá z prímestskej voľný čas, spravidla krátkodobý weekend break, kabín, a tiež domovov, ako aj metrov kultúrne kognitívne, sa sústredil na skúmanie histórie. Kultúry, postupov a customizeds vlastných a aj v iných krajinách, základom sú sakrálne aj svetské budovy a architektonické pamiatky, majstrovské diela, all-prírodné zaujímavosti jaskyne, vodopády, lesy, púšte, stretnutie akcie, podujatia, ale aj, ako je uvedené v kopírovanie, mali by výroby a spotreby okolí jedálenský špeciality sociálne, ak sa jedná o stretnutie rodinných príslušníkov, výroba priateľské vzťahy, ako aj pridružených osôb s rovnakou mierou záujmy spoločenského života.

Ako príklad, v českej republike, máme tridsať-šesť identifikované medspa miesta s významnými prírodnými vklady, odborné riešenie, ako aj ubytovanie schopnosť 23 tisíc lôžok,. športové aktivity, keď to nie je len o ich vlastné športové úlohy v ČESKEJ republike je zažíva skutočne dlho obrovský boom v popularita cyklistiky, vrátane predpokladaného lov, turistické, ale aj jednoduché spectatorship pri športových príležitostiach. skúmanie prírody vegetáciou, ako aj zvierat v druhu check out do zabezpečenej oblasti, určitého typu eko-turistika, aby o takéto aktivity v prírodnom prostredí, ktoré je minimálne ústupky, pokiaľ ide o štýly hovorí o návrate k prírode vo forme má soft mäkká cestovného ruchu. dobrodružstvo extrémne športy, spárované s rizika, zhodnotenie fyzické aj duševné vlastnosti jednotlivcov.

Jeden z najviac populárne sú splavovanie

Divokých riek a tiež vodopády rafting a aj skákanie z výšok bungee-jumping,. prácu, pretože firemné, obchodné ciele, účasť v kongresy kongres cestovného ruchu, účasť na veľtrhoch, ako aj udalosti, a aj motivácia hodnotenie, potešiteľné, motivácie, motivačné turista, ktorého cieľom je posilniť vzťahy so zamestnancami alebo spotrebiteľov.

Jeden z najviac populárne sú splavovanie

Fonferencie politických udalostí nákup turistické, predstavujúce cesty na nákup konkrétne, ako je, napríklad, turistické pre invalidný vozík zákazníkov Vyššie uvedený zoznam druhov cestovného ruchu, napriek tomu môžeme ešte viac rozšíriť. Ako príklad, môže byť u nás pre budúce vidieckeho cestovného ruchu, ktoré, najmä typu agro-turistika spája zábavu s dohoda o krajine, možnosti a to nielen v oblasti voľného času, svadby, catering, ako aj ubytovacie služby, prevádzkované detaily, nastavenia, ako aj problémy, ale aj ako specializeds, ktoré určite stoja za reprodukciu domácich zvierat týkajúce sa výcviku jazda na koni, dojenie kráv, ako aj ďalších pracovných miest v obytných hospodárstva, pestovanie stiahol rastlín a tiež pri výrobe červeného vína, a tak ďalej Pre primárnu non-ekonomické significances krajiny cestovného sú stanovené.

Môžeme zahrnúť všetky druhy pamätných príležitosti pre profesionálov alebo nasledovníkov historicky významnej príležitosti napríklad stretnutia advokátov bitky troch cisárov na Austerlitz v roku 1805, konferencie občanov, a pod. zdravie lázeňsko-terapeutické, zahŕňajúce nielen wellness prevencia, rehabilitácia, zotavenie a tiež liečebné účinky na choroby, v kúpeľných, alebo rôznych iných zdravotných pozitívne prostredie, ešte nedávno viac a viac zvyčajne zdravie a fitness a tiež relaxačný pobyt medical spa.